Ahmetyilmaz [kimdir ?]

'Kendini Tanıt' forumunda Ahmetyılmaz04 tarafından 10 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. Ahmetyılmaz04

Ahmetyılmaz04 Administrator Site Yetkilisi Administrator

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Herkese Merhaba Metin2Arge Kullanıcıları :)

Sanalda nick olarak MaskesizVEVO diye tanınırım. Daha çok Ahmet diye tanırlar.

Ben Ahmet Yılmaz,
    22 yaşındayım,
    Ağrı'lıyım
    Takım konusuna gelince " Galatasaraylıyım "
    Hangi bölüm veya bölümlerden anlarım :

Phyton - HTML - Photoshop - Baştan Metin2 Files Yazma - Profesyonel düzeyde filezilla-putty-nacivat bilmekteyim.

12 yıla aşkın bir metin2 geçmişim vardır. Bu geçmişimde kendi serverlerim olsun çalıştığım serverlerler, bilişimler vs. hep profesyonel projeler ve tanınmış projeler arasına girmiştir. Kısaca metin2 pvp kavramı ortaya çıktığından beri bu işlerle uğraşıyorum. Battım, çıktım, kazandım, tekrar kaybettim ama yılmadım. Askerliğimi Hakkari/Şemdinli ilçesinde yapmış bulunuyorum. Eğitim hayatımda liseye kadar gelebildim :)

Herkese iyi forumlar dilerim ;)

susluer_0 bunu beğendi.
  2. susluer_0

susluer_0 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Ben 6 gün kadar önce bir VPS sunucusu açtım metin2 için serveri aldıktan sonra fileslarda sorun çıktı şeyle ki adam nesne markete 100 tl para alıyor bununla 80 EP çekiyor kendine daha sonra parası 0 TL ye düştüğü halde EP si artmıyor. Server içinde de sıkıntılar çıktı mesela binek üzerindeyken slotlar hasar yemiyor. Bilişime geri dönüş yaptığımda ise bu durum kendi hataları olduğu halde sadece para karşılığında destek sağlayabileceklerini söylediler. Bu konuda bana yardımcı olabilme şansınız var mı ?

Yükleniyor...