Discord Kanalımız

Discord Kanalımıza Katılın!

Tanıtımlar

PVP server tanıtımlarını görmek için tıkayın!

Forum Kuralları

Forum Kurallarımıza Bir Bakış Atın!

• Konu Açamıyorum / Mesaj yazamıyorum

Merhaba Ziyaretçi, Üye olduktan sonra e-posta adresinize gelen maili onaylayınız

Discord Kanalımız için tıklayın; DISCORD KANALIMIZ

Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metin2Arge

Founder
Founder
  • Büyük harf kullanmayın. Büyük harf bağırmak demektir.
  • Aynı mesajı Pek çok kez göndermeyin. Gönderdiyseniz altta bulunan Rapor|Report Tuşuna basarak silinmesini talep edin.
  • Aynı gönderiyi, mesajı tekrar tekrar göndermeyin. Bu spam olarak kabul edilecektir.
  • Teşekkür ederim, eyvallah, sağol, sağolasın v.b. kısa mesajlar yazmak yerine beğen|like butonunu kullanın. Bunlar spam'a girecektir. Ve ceza alma ihtimaliniz var.
  • İçerik ile ilgisi olmayan başlıklar örn; "Hata var, yardım edin, crash veriyor" gibi konu başlıkların açılması yasaktır. Konunuz kilitlenecektir.
  • Birden çok hesap açanların hesapları tespit edilip banlanacaktır. Bir kullanıcı en fazla bir adet hesaba sahip olabilir.
  • Aynı konuyu birden fazla pek çok yere açmayın spam kabul edilecektir.
  • Hatalı mesajı bildirmeyip, alıntı yapıp çoğaltmak ceza sebebidir.
  • İmzalarda Kullanılan görseller aşırı büyük olmamalıdır.
  • Çok uzun konuları, alıntı yapmak ve kısa (saçma) cevaplar vermek ceza sebebidir.
  • "Acil", "Yardım", "İçeri bakın" gibi konu başlıkları ve konu içinde kullanımı ceza almanıza sebep olabilir.
  • Türkçe kullanımı bozuk olan konuları ve yazarlarını bildirmek yerine, aşağılarcasına düzeltme yapmak ceza almanıza sebep olabilir.
  • Yerli websitelerine örneğim; "Dosya.tc", "Dosya.co" ve benzeri sitelere yüklemek virüs açısından tehlikeli ve yasaktır. Önerilen siteler; ZippyShare, Mega, Google Drive'dır.
  • Hatalı mesajları, kırık linkleri konu içinden belirtmek yasaktır. Bunun yerine rapor et kısmını kullanabilirsiniz.
  • İmzaya başka forumları eklemek yasaktır. Aynı şekilde bir markayı yada kuruluşu öven ve/veya küçük düşüren yazıları eklemek yasaktır.
  • İmzaya iletişim linki, skype v.b şeyleri eklemek yasaktır. bunun yerine profilinizde bulunan özel alanları kullanabilirsiniz.

Metin2Arge'ye kayıt olan bütün kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...