Discord Kanalımız

Discord Kanalımıza Katılın!

Tanıtımlar

PVP server tanıtımlarını görmek için tıkayın!

Forum Kuralları

Forum Kurallarımıza Bir Bakış Atın!

• Konu Açamıyorum / Mesaj yazamıyorum

Merhaba Ziyaretçi, Konu açmak veya mesaj yazabilmek için e-postanı onaylaman gerekiyor.

[GÜNCEL] Eğitim Serisi

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
Herkese Merhaba! Ve iyi forumlar!

Öncelikle, faydalı olmayı umarak çekiyorum bu video'yu. Umarım işinize yarar ve güle güle öğrenirsiniz!

Video'nun bazı bölümleri gerçekten sıkıcı olabilir. Sıfırdan Efsane seviyesine eğitim verdiğim için. Sanki yeni başlayan bir insana anlatıyor gibi anlattım. Bu yüzden sıkılanlardan şimdiden özür dilerim!

Buna ek olarak asıl konuya girmeden önce Bağış yapmak isteyen arkadaşlara yöntem vereyim.
Bağış yapmak istiyorsanız Skrill'e şu linkten kayıt olabilirsiniz; http://bit.ly/skillbagiskayit
Ardından Gönder Tuşuna Basarak aşağıdaki e-posta adresine bağışlarınızı gönderebilirsiniz.
metin2arge@gmail.com

(Liste rastgele doldurulmuştur.)
  • Oğuzhan B.

Eğitim serisi hakkında devam edelim :)

Kullanılan Programlar ve kodlar

Destek Olmak için bc.vc linki=> Bc.vc üzerinden indir

Kodlar;
You need to reply to this in order to see this content.
You need to reply to this in order to see this content.

Oynatma Listesine gitmek için;

Son düzenleme:

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
+ Part2 eklendi

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
+ indirme linkleri eklendi

Kafsoul

Arge Üye
Arge Üye
Web sitesi
www.spiritualizm.net
Eğitim seriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Uzun bir süredir server kurmak için araştırma yapıyordum ama böylesine sade ve temiz bir anlatımla ilk defa karşılaşıyorum. Başka forumlarda ve videolarda envai çeşit program dosya indirtiyorlar ama hangisinin ne işe yaradığı anlatılmıyordu. Öyle açıyorsun programları bu ne bu ne derken şevki kırılıyor insanı şu an sorunsuz bir şekilde kurulumu yapabildim hem de anlayarak. Sen çok yassa :D Birkaç arkadaşla düzenleme konusunda ileriye geçebilirsek metin2 yetecek kadar bir server pc toplamayı düşünüyorum. Serveri oradan yayınlayacağız bakalım çok uzun yol var daha.

Profesor

Arge Üye
Arge Üye
Herkese Merhaba! Ve iyi forumlar!

Öncelikle, faydalı olmayı umarak çekiyorum bu video'yu. Umarım işinize yarar ve güle güle öğrenirsiniz!

Video'nun bazı bölümleri gerçekten sıkıcı olabilir. Sıfırdan Efsane seviyesine eğitim verdiğim için. Sanki yeni başlayan bir insana anlatıyor gibi anlattım. Bu yüzden sıkılanlardan şimdiden özür dilerim!

Buna ek olarak asıl konuya girmeden önce Bağış yapmak isteyen arkadaşlara yöntem vereyim.
Bağış yapmak istiyorsanız Skrill'e şu linkten kayıt olabilirsiniz; http://bit.ly/skillbagiskayit
Ardından Gönder Tuşuna Basarak aşağıdaki e-posta adresine bağışlarınızı gönderebilirsiniz.
metin2arge@gmail.com

(Liste rastgele doldurulmuştur.)
  • Oğuzhan B.

Eğitim serisi hakkında devam edelim :)

Kullanılan Programlar ve kodlar

Destek Olmak için bc.vc linki=> Bc.vc üzerinden indir

MEGA

Kodlar;
[Hidden content]

Oynatma Listesine gitmek için;

Mega.nz de limit sorunu yaşayanlar client'i buradan indirebilir.

Son düzenleme:

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
+ 4. Bölüm eklenmiştir.

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
+ 5. Bölüm Eklenmiştir.

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
6. bölüm eklendi

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
Teşekkürler

andya34

New Member
Konu için teşekkürler. Önceden cabal online için pvp server açmışlığım var bu işlerden az çok anlıyorum orda hangi clienti kullandığımız farketmiyordu server dosyalarıyla her zaman uyumlu olsun diye resmi clienti kullanıyorduk acaba metin2 içinde böyle bişey yapılabilir mi?

Lymos

Administratör
Yönetici
Administratör
Developer
Arge Üye
Web sitesi
www.moris2.com
Konu için teşekkürler. Önceden cabal online için pvp server açmışlığım var bu işlerden az çok anlıyorum orda hangi clienti kullandığımız farketmiyordu server dosyalarıyla her zaman uyumlu olsun diye resmi clienti kullanıyorduk acaba metin2 içinde böyle bişey yapılabilir mi?
Official serverlerin bir kısmı ; client kısmını güncellenen metin2 dosyalarını unpack ederek kullanıyor. Source dosyalarını ise packe uyumlu hazırlayarak kullanılmaya çalışılıyor.