Laniatusproduction & Kadir Ayas Kimdir ?

LaniatusProduction

New Member
Laniatus Production İlk 2010 Yılında MACARİSTAN,da Açılan Bir Firmadır...!
Laniatus Production Firması Çok Oyunculu METİN2 Oyunu`nu Metin2Mester Adında Kendisine Özgü Değiştirilmiş Halidir.
Macaristan asıllı TİM DANİEL Adın`da biri bir Proje İle METİN2 Oyunu`nu şimdiki Files tasarımı yapan arkadaşlar gibi kendi ekibine
Oyunun içeriğini vede bazı yazılımsal KODLARI değiştirip içerisine yeni Binalar , Moblar , Bosslar , vb türe şeyleri ekleyip kendine göre uyarlamıştır.
Bu oyunu`da www.Metint2Mester.hu www.Metin2Master.hu Alan adları İle İlk 2010,da Maceristan Sunucusunu Açmıştır.

OYUN daha Sonra kendince bir çok site üzerinde açılmıştır. Bu site adları aşağıda yer almaktadır.

www.Metint2Mester.hu - www.Metint2Mester.com - www.Metint2Mester.net - www.Metint2Mester.org
www.Metint2Master.hu - www.Metint2Master.com - www.Metint2Master.net - www.Metint2Master.org
www.Mt2Master.hu - www.Mt2Master.com - www.Mt2Master.net - www.Mt2Master.org - www.Mt2Master.eu
www.Mt2Mester.hu - www.Mt2Mester.com - www.Mt2Mester.net - www.Mt2Mester.org - www.Mt2Mester.eu
olarak 2013 yılına kadar açık olan Oyun site Alan Adlarıdır. Fakat Oyuna GAME FORGE Telif Hakkı uygulamıştır.

Oyun 2013 yılında kapanarak ve Proje Çalışanlarıda Aralarında Tartışıp Ayrılarak Yeni bir ekip ile ikiye bölünmüştür.
bu bölünen ekibin biri eski alt yapıyı tekrardan değiştirip oyunu tekrardan açmıştır. ve hala Macarisatan,da açıktır..
fakat ekip kavga edip 2 ye ayrılınca eski proje aşagıda yer alan sitelerde açılmıştır.
www.M2MNext.hu - www.M2MNext.com - www.M2MNext.net - www.M2MNext.org - www.M2MNext.ro açıp eski projeden uyarlamıştır.
daha sonra oyunu iyice geliştiren ekip Şuanda bile Açık Olarak Oynana Macaristan Sunucusun,da açıktır Ve girip İndirin
www.nw2online.com ESKİ M2MNEXT ekibinin geliştirmiş Olduğu Oyundur...!
ayrıca ESKİ Metin2Master Oyunu,da Hala Açıktır.
www.mt2mester.eu fakat türkiyeiden siteyi görüntülemek için Google Chrome Ultra sörf eklentisini İndirip kurun görün.

2.ci EKİP ise yepyeni bir Oyun Motoru Kulanılıp Oyunu aşağı`da yer alan siteler de açmıştır.
www.MagictoMaster.hu - www.MagictoMaster.com - www.MagictoMaster.net - www.MagictoMaster.org oyun 2015 te kapanmıştır.

Şuanda TÜRKİYE,de Ben LANİATUS PRODUCTİON sahibiyim diyen olacaktır. Ben Mt2Master yada MagictoMaster Oyun Sahibi
yada Türkiye,de Temsilcisiyim diyen Olacaktır :) Bunlara Kanmayınız. HEPSİ YALANCIDIR...!

Şuanda zamanında oyunun kurulu olduğu bir çok WEB,FACEBOOK,TWİTTER alan adları Kendime yani Bana (Kadir AYAS),a Aittir..!
ben nasıl zamanla alan adlarını aldımsa diğerleride başkaları tarafından alınmıştır..
Bu alan adlarının benim olması OYUNUN sahibi ben alduğumu kanıtlamaz...
Ben asla Laniatus Production firmasının sahibi olduğumu İddaa etmedim...!
Hiç bir zaman ben sahibiyim diye asla kimseye söz etmedim yazmadım telafuz etmedim Fakat iş inada bindi sebebi
Bir çok Forumlar,da YALANCI BİRİ OLAN Tayfun Çiçek yada Tayfun Bölce Çiçek Adında Biri Olan şahısın.
İnsanları konuşmalarıyla Kandırıp ikna etmesi sebebi ile yalanlar konuşarak kendisinin iddaları...
TÜRKİYE,de LANİATUSPRODUCTİON Sahibiyim yada CEO,suyum ORTAĞI,yım gibi iddaları ile milleti kandırıp dolandırmasıdır...
bu sebepten dolayı bunları açıklama gereği duyyuyorum... Kimse MADUR OLMASIN diye

NOT:

LANİATUSPRODUCTİON 2013 Yılında Macaristan,da kapanmıştır..! Yıllar Sonrada Tarafımca 2018 Yılında BURSA / Kestel İlçesin,de
Yasal şekilde ESNAF SANATKARLAR Odasına Kayıt Etirip KURUMSAL Firma Olarak Yasal Sahibi Kadir AYAS adına açılmıştır...!

* AYRICA SOSYAL MEDYADA BİR ÇOK ALANA ADI BANA AİTTİR *
Twitter / Face / Site Adları / Forumlarda Kullanıcı Adları /

PEKİ BEN KİMİM :....?
Adım : Kadir
Soyadım : AYAS
Doğum T : 19.05.1981 Bursa Kestel Doğumluyum

Özel Bir GÜNEŞ ENERJİ ELEKTİRİK SANTRALİN`de GÜVENLİK MÜDÜRÜYÜM...
Sanal,da nasıl adım Kadir AYAS olarak tanıtıyorsam gerçek
REAL Hayatımda,da Ben aynıyımdır...!
Googleye Bile Kadir Ayas Diye yada LaniatusProduction diye
yazar iseniz genelde beni bulacaksınız...!
Ayrıca Metin2 Tasarımı Yapabilen
Sorunsuz Kusursuz Harita Tasarlayan....
3D MAX ve MAYA C+ Bilgilrine Azda Olsa sahip olan...
Photoshop bildiğim kadarı ile Foto düzenlemek...

Lakin 28k vede 34k oyun yapısınıbilen biriyim ama
40k yapısına hiç hakim olmayn Source dosyaların yabancısı olan biriyim
bunun sebebi ben Metin2 Oyunun Pvp oyunu çok açtım 2015 yılında son vermiştim
40k piyasaya yayılınca ben pvp kapatmıştım ve 2017 tekrardan bu tayfun denilen kişinin
ilk beni arayıp elimdeki dosyalardan haberdar olması ile bana ulaşması sebebi ile
bir proje yürütelimdedi kendisinede güvenmiş olup bilgisayarımın tüm erişimine ve kendim
izini verdim dosyalarıma erişim sahlasın vede kendi bilgisayarına indirsin diye
ben onun 2 3 kelimesine inanarak buna izin vermiştim ama o kişi yalancı olduğunu anlamam 4 ay süre sürdü
ve ondan kendim ayrılmışımdır..

Burada ne zaman ben yada arkadaşım yeğenlerim bir files almaya kalksa TAYFUN ÇİÇEK yada Ekibin,den Bazıları hep Karalama şeklinde yorumlar yapmışlardır.
Hiç biri Beni Yada Arkadaşımı Yeğenimi Tanımadan Yorumlar Yapmıştır...!
Sebebi Bana Oyunu Açtırmamaktır. :) yada Milletin Bana Burada Güvenilmez Diye Bakmasını Sağlamaya Çalışmak vede Güvensiz
yada Yalancı Biriymişim Gibi Göstermeye Sağlamaktır. :) HEPSİNE GÜLÜYORUM GEÇİYORUM :)

LANİATUS PRODUCTİON Yurt dışında Kapalıdır ... ? Laniatus Production Eski Ekibi Olan Mt2Master Oyunu,nun Tüm Dosyaları
SİTE / FORUM / WİKİ / TANITIM SAYFALARI / OYUN DOSYALARI 18.K 29.K 34.K 40.K OLARAK ELİMDE VARDIR...!

NOT:
Şimdi eskiden 40k yok diyeceksiniz evet 40k denilen dosyalar 2014 ten sonra yayıldı sanırım lakin şuanda bile
www.mt2mester.eu ve www.mt2mester.hu Orginel oyunun açık olduğu 40klı files elimde mevcuttur...!
bu M2M 40k Filesi Samurai Source ile 2014 yılından sonra files bu SRC ile Düzenlenmıştır...
Elimde hem Samurai Source Dosyaların 2014 vede 2016 yıllarındaki Sourceleri Mevcuttur...
şunada ayrıca 2019 yılındaki açık olan Mt2Mester.eu sitesinde açık olan Pack dosyalarına kadar her şey Mevcuttur...
View: https://www.youtube.com/watch?v=h5m_etagsjY&t=23s
burada BOSS larıda gösteriyorum...

PEKİ BENİM AMACIM NEDİR :
Benim amacım MT2Master Oyununu Geliştirip Tekrardan Açmaktır...
Bunun İçin,de Sadece Sağlam vede İyi altyapılı Files`e ihtiyacımın olması ve
Şimdiye dek görülmemiş haritalar oyun yapısı ile Oyunu Açmaktır...

Önemli Olan Sistemlerin Çok Olması Değil Oyunda Gerekli sistemler İle Oyuncuların sorunsuz vede İyi Kaliteli Olarak
Oyunu oynamaları vede Zevk Alabilmeleridir...

Laniatus Production
Bana Atılan Yalanları Ortaya Çıkarır
Yotube Kanalım
Videoları dikkatlice izleyiniz ? :)
https://www.youtube.com/channel/UCSixJ4WseDho3PpuXVCcghg
Forumda Yalancılardan Uzak Durunuz​

Division

Founder
Yönetici
Founder
Developer
Arge Üye
Ailemize hoş geldin dostum

enixdizayn

New Member
Süperdi yazdıklarını tamamen okudum ve bu yazıyı yazdığına göre bu tayfun çiçek denen şahıs kötü bir insanmış hayırlısı olsun görüşürüz <3